بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان کوچک

بازسازی آپارتمان کوچک برای بسیاری پر از دلهره و اضطراب است ، زیرا کوچک بودن فضا به نظر این دوستان امکان مانور برای یک اصلاح درست و ساختاری میگرید . هرچند که متراژ وسیع تر دست طراح داخلی برای بازسازی بهتر ملک باز تر مینماید اما این بدان معنی نیست که آپارتمان کوچک را باید رها کرد و هیچ کاری برای بازسازی آن نمیتوان انجام داد این فکر صحیح نیست .

بازسازی آپارتمان کوچک

اصلا نگران نباشید ، آپارتمان کوچک شما ظرفیت های دارد که به راحتی میتوان آنها را بکار گرفت و با استفاده از طراح داخلی و یک تیم بازساز حرفه ای آن را تبدیل به فضای دلنشین برای زندگی خود و خانوادهتان نمود .

در این مطلب سعی میکنیم ضمن معرفی چند راهکار و ایده برای روشن کردن ذهنیت شما درباره بازسازی آپارتمان کوچکتان ، نسبت به معرفی خدمات بازسازی منزل پردال بعنوان یک باز ساز حرفه ای نیز اقدام نماییم .

بازسازی آپارتمان کوچک و ایده ها

در ابتدا بهتر است بدانید که هر بازسازی و نوسازی فارغ از متراژ ساختمان با محدودیت های روبرو است . این محدودیت ها معمولا بر سه قسم هستند که شامل محدودیت های سازه ای ، رایزر ها و لوله های دودکش یا شومینه ، محدودیت های سیستم فاضلاب و برق رسانی میگردد .

این محدودیت ها بر نحوه اجرا کار و نقشه نوسازی بسیار موثر هستند و عملا نقاط اجباری نسبتا زیادی برای ما بوجود می آورند . استفاده از یک معمار حرفه ای به شما اجازه میدهد این محدودیت ها را بهتر درک کرده و طرح بازسازی را بر اساس آن تعریف کنید .

بازسازی سرویس های بهداشتی و حمام

شما میتوانید با استفاده از یک اکیپ حرفه ای تغییرات بسیار محسوسی در این فضا بودجود آورید . تعویض کاشی و سرامیک و شیرالات معمولا کمترین کار ممکن در این بخش است که به عایق کف آسیبی نمیزند . اگر سرویس بهداشتی شما نم میدهد یا سنگ توالت آن کهنه شده یا میخواهید توالت فرنگی به آن اضافه کنید باید بدانید تعویض عایق کف حتما باید صورت بپذیرد .

در سقف هم کارهای جالبی میشود انجام داد ، استفاده از سقف های کاذب طرح دار با نور پردازی درکنار استفاده از یک دستشویی کابینتی یا مرمرین که با سایز و مساحت توالت همخوانی داشته باشد ، جلوه مدرن و خاصی به خانه شما می دهد.

بازسازی فضای داخلی

فضای کم قابلیت های زیادی دارد و شعار کم زیاد است ، میتواند راهگشایی شما باشد . اگر شما فردی با طرز فکر نو گرایانه هستید به راحتی میتوانید از سبک مینیمال برای طراحی داخلی و بازسای آپارتمان کوچک خود استفاده کنید . در این سبک که به شدت توصیه میگردد از تمام فضاها حداکثر استفاده صورت میگیرد و عناصر تزینی و اضافی حذف و تمام چیدمان و مبلمان کاربردی و فقط به قدر نیاز قرار داده میشود .

استفاده از پالت رنگی خاکستری با آبشاری از حرکت از طیف سرد به گرم در کف و دیوارها فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان میدهد . استفاده حداکثری از نور طبیعی و اجزا طبیعی مانند چوب ، چرم و بافت های ساده به دلنشین شدن فضا بسیار کم میکند . فضای مینیمالیستی به شما برای بازسازی آپارتمان کوپک بسیار کمک میکند و البته همه این ایدهها به شرطی است که شما این طرز فکر را بپسندید .

برای بازسازی آپارتمان کوچک خود فارغ از نگاه طراحی مینمال به دنبال ایجاد خطوط واضح باشید و توصیه میکنیم ازگچ بری ها پیچیده و پتینه کاری دوری کنید .

کف پوش اتاق هایتان لمنیت روشن یا پارکت با طرح چوب تیره یا بسیار روشن باشد ، توصیه میگردد بین رنگ دیوار با کف پوش یا اختلاف بسیار زیاد باشد یا بسیار کم .

اتاق خواب ها

یکی از ایده های مناسب برای اتاق خواب استفاده رنگ های روشن ، طبقه بندی کمد ها با درب کشویی ، تخت خواب ساده است . رنگ خاکستری در دیواره ها و فضای پارکت چوبی یا لمنیت برای کف پوش بسیار مناسب به نظر میرسد .

بازسازی آپارتمان کوچک با استفاده بهینه از فضا ها

تعویض کابینت

یکی از کارهای که معمولا در هر بازسازی انجام میشود ، تعویض کابینت خانه است . علت این امر آن است که باتوجه به اپن بودن اکثر آشپزخانه ها در سبک فعلی آپارتمان سازی کشورمان عملا این فضا جزیی از فضای داخلی خانه محسوب میگردد . بنابراین هر تغییری در فضای داخلی خونه به تعویض کابینت منتهی میگردد . درحال حاضر طرح های بسیار مدرنی برای استفاده حداکثری از فضای آشپزخانه با طرح های رویه متنوع مانند ممبران و هایگلاس وجود دارد و شما بازه بزرگی برای انتخاب دارید .

پردال و بازسازی آپارتمان کوچک

ما در پردال معتقدیم که آپارتمان کوچک را میتوان بسیار خوب طراحی مجدد و وبازسازی کرد . ما در پردال توصیه میکنیم که خودتان راسا اقدام به بازسازی ننماید و حتما آن را به یک تیم حرفه ای بسپارید و علت آن را افزایش زیبایی ، کاهش هزینه و اجرا یک طرح اصولی و دخیره شدن زمان برای شما میدانیم .

پردال با داشتن یک تیم حرفه و استفاده از طراحان داخلی جوان و پیمانکاران بسیار با سلیقه و مدیریت مستمر و هوشمند پروژه شما تمام تلاش خود را برای بازسازی آپارتمان شما با کمترین هزینه خواهد نمود ، هرچند ما از واژه کمترین هزینه به جهت عدم تناسب آن با سلیقه خودمان و شعارگونه بودن آن خوششمان نمی آید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا