درباره ما

درباره پردال

پردال مجموعه ای برای تسهیل در تعمیرات و بازسازی آپارتمان ، خانه و ویلا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت است . هدف پردال ایجاد ارتباط بین مخاطبان خود با جامعه مهندسی و پیمانکاران متعهد و مجرب برای دستیابی به خدماتی متفاوت ، با کیفیت ، کاهش هزینه ، استرس و دغدغه های عام مردم در هنگام تعمیر و بازسازی منزل خود است .

این گروه تصمیم دارد با ایجاد یک ساختار منعطف ، کارا بر اساس ارائه اطلاعات با زبان ساده به همگان کمک نماید تا با مهندسین مجرب یا پیمانکاران در زمینه طراحی ، نوسازی ، تخریب ، اجرا ، تعمیرات آشنا شده و پروژه خود را مناقصه گذاشته و در نهایت برنده باشند .

توسعه این گروه و ارائه خدمات متفاوت در فضای دیجیتال مارکتینگ و ترغیب به اجرا پروژه های بازسازی آپارتمان ، خانه ویلایی ، دفاتر کار ، ساختمان های خاص زیر نظر مهندسان در آینده و ایجاد فضای تعاملی بر اساس بروز رسانی مدام مطالب از اهداف دیگر ما خواهد بود .

مخاطبان و ذینفعان :

گروه اول : مخاطبان اصلی ما کسانی هستند که به دنبال بازسازی آپارتمان ، دفاتر کار ، خانه و ویلای خود هستند.

گروه دوم : مهندسین ،شرکت ها ، طراحان ، مهندسین معمار ، طراحان داخلی هستند که با ارائه سوابق ، نمونه کار ، رزومه به دنبال جذب مشتربان برای ارائه خدمات خود هستند.

گروه سوم : پیمانکاران کوچک از اصناف مرتبط با خانواده صنعت ساختمان مانند نقاش ، لوله کش ، بنا ، معمار ، سنگ کار ، سرامیک کار ، عایق کار ، جوش کار ، آرماتور بند ، بتن ریز ، لمینت کار ، نصاب کاغذ دیواری ، برق کار ، نصاب شیر آلات و دیگر همکاران در بازسازی ساختمان که خدمات تخصصی خود را در این بازار هدفمند عرضه مینمایند .

گروه چهارم : تولید کنندگان مصالح ساختمانی و دکوراسیون ، ابزارآلات ، مبلمان که محصولات خود را معرفی مینمایند .

این سایت متعلق به همه شما برای دریافت یا ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان ، چیدمان ، بازسازی ، طراحی داخلی و دکوراسیون است پس با ما همراه شوید و همواره با ما بمانید .

تماس با مدیر سایت : مهدی حسن زاده

تماس برای بازسازی آپارتمان با پردال

دکمه بازگشت به بالا