بازسازی ویلا و خانه ویلایی

بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه

بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه خواسته همه کسانی است که به دنبال دریافت این خدمات هستند . اصلا مگر میشود کسی مراجعه کند و از ما بخواهد که خانه او را بالاترین هزینه بازسازی کنیم . استفاده شعار گونه از واژه کمترین هزینه ، فقط برای جذب مخاطبان کم تجربه است و ما اصلا چنین هدفی در پردال نداریم .

به جای واژه بازسازی با کمترین هزینه ما از جمله با هزینه معقول استفاده میکنیم و سعی و تلاش مینماییم تا بدون هزینه تراشی و استفاده از واژه های فریبنده ، خود و تیم بازساز را بر پروژه متمرکز نماییم .

در ادامه این مطالب علاوه بر معرفی کوتاهی از خدمات پردال ، درباره روش و منافع بازسازی خانه قدیمی و ویلایی توضیحاتی ارائه میدهیم که امیدواریم برای شما سودمند باشد . پس با ما همراه باشید و ادامه ای مطلب را حتما بخوانید .

خدمات پردال برای بازسازی خانه و منزل قدیمی

پردال مرجع تخصصی و پیمانکار بازسازی آپارتمان ، خانه و ویلا ، مدیریت پیمان است که با داشتن تیم حرفه ای خدمات متفاوتی بر اساس اصول معماری مدرن به مشتریان عرضه مینماید .

بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه که در اینجا معقول ترین و منصفانه ترین میگویم یکی از تخصص های تیم حرفه ای ما در مجموعه پردال است . پردال یک بازساز حرفه ای است که خانه قدیمی شما بر اساس سبک دلخواه شما و با کمک طراحان داخلی و معماران نوسازی مینماید .

خانه های قدیمی هر کدام سبک خاص خود را دارند و نوسازی آنها با محدودیت های متعددی روبرو است . بنابراین اکیدا توصیه میگردد برای جلوگیری از ضرر و زیان و اتلاف وقت و نهایتا سرخوردگی از کار ، بازسازی را به تیم حرفه ای ما بسپارید و از بازسازی توسط خودتان اهتراز کنید و همراه ما شوید .

بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه

خانه قدیمی یک سرمایه طلایی

خانه های قدیمی برای نوسازی کامل نیازمند همکاری مهندس عمران ، معمار و طراح داخلی است . مهندسین باید میزان توان و محدودیت های سازه را روشن نموده و اگر خانه نیاز به تقویت دارد ، طرح تقویت را تهیه و در مراجع ذی صلاح مصوب و نهایتا اجرا نمایند . معمار باید نمای خارجی و محدودیت های داخلی را بررسی کنید و امکان جابجای فضاها و کاربردی کردن و تداخلات آنها را با نقشه مشخص نماید . طراح داخلی از طریق مذاکره با مشتری و دریافت سلایق آنها با استفاده از اطلاعات کسب شده ، یک طراحی داخلی را برای اجرایی نمودن عملیات با مشتری نهایی نماید.

این مراحل ناشی از واسواس ما در پردال یا راهی برای تراشیدن هزینه برای مشتری نیست ، ساختاری است که نتیجه آن علاوه بر کاهش هزینه و دوری از دوباره کاری باعث ایجاد یک خانه دلشنین ، ایمن و مدرن و البته کاربردی با حفظ اصالت بنا خواهد بود .

حفظ ساختار بنا برای بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه و همگونی آن با بنا های اطراف و توجه به قوانین نوسازی و بازسازی بسیار مهم است . خانه های قدیمی هرچند گنج های پنهان هستند که با استفاده از ظرفیت های آن میتوانید یک خانه رویایی برای شما و خانوادهتان باشند اما محدودیت های هم دارند . این محدودیت ها بخصوص در بخش سازه ای بسیار قابل توجه هستند و نیاز به بررسی دارند .

خانه در پردال بسیار ارزشمند است و مامعتقدیم میتوان از یک خانه ویلایی دهه های متمادی استفاده کرد . همچنان که این کار در بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله انگستان انجام میشود . تخریب یک بنا با قدمت ۲۰ تا ۳۰ سال در این کشور ها اصلا معمول نیست و ملک بر اساس قوانین بارها و بارها بازسازی میگردد.

بازسازی خانه های قدیمی

همانطور که گفته شد ، هر ساختمانی شرایط خود را برای بازسازی دارد و توجه به ویژگی های بنا و استفاده از ظرفیت ها با توجه به خواسته های کارفرما و میزان بودجه ای که برای اینکار در نظر گرفته شده است حجم نوسازی متفاوت خواهد بود.

برآورد در بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه کار دشواری است بخصوص در منازل و خانه های خیلی قدیمی که تا کار اغاز نشود نمیتوان حدس زد که چه تغییرات و تعمیراتی نیاز است . تقویت سازه در بسیاری از مورد هم مورد خواسته مشتریان است ، هم چاره ای جز آن برای حفظ بنا نیست . ما در پردال تمام این خدمات از بررسی ایمنی بنا با تیم ایمن سازی و تقویت ، معمار داخلی ، مدیریت پروژه ، تکنسین های مجرب تاسیسات و برترین هنرمندان را در کنار هم گرد آوردیم تا بهترین خدمات را برای بازسازی خانه های قدیمی و بازسازی آپارتمان به شما ارائه بدهیم .

نما سازی

همانطور که قبلا گفته شده یکی از موضوعات بسیار مهم که تابع قوانین و محدویت های برای نوسازی یک ساختمان قدیمی است بخش نماسازی و تجدید آن است . این کار حتما باید با در نظر گرفتن بافت منطقه و عمر و قدمت ساختمان صورت پذیرد تا ترکیب درست و همسان ایجاد شود و ارزش بنا پس از بازسازی نما افزایش و ساختمان زیبایی خود را دوباره بازیابد.

نماسازی حتما باید با استفاده از یک معمار مسلط و با تجربه بررسی و طراحی گردد ، این موضوع بسیار اهمیت دارد و هزینه کردن در این بخش برای بدست آوردن یک طرح کاربردی خوب یک صرفه جویی خواهد بود .

با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما برای ارائه خدمات بازسازی آپارتمان و خانه قدیمی بهره گیری نمایید ما در کنار شما هستیم .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا