نمونه کارها

اجرای کابینت

تعویض کابینت یکی از موضوعاتی است که برای بسیار هم حرکت اول بازسازی خانه است و هم حرکت اخر آن .

تعویض کابینت با دو هدف انجام میشود ، یک ایجاد فضاهای بهتر و افزایش کاربری برای استفاده بهینه تر از فضای آشپچزخانه و ابزار آلات و دیگری با هدف افزایش زیبای ، تغییر معماری و طراحی داخلی منزل .

تعویض کابینت یکی از مراحل بازسازی آپارتمان است اما میتواند به تنهایی هم بدون وارد شدن به پروسه بازسازی آپارتمان انجام شود .

کابینت و طراحی داخلی

کابینت نقش بسیار بزرگی در طراحی داخلی آشپزخانه و فضاهی اطراف آن بازی میکند . از آنجایی که در بسیاری از آپارتمان و خانه های ایرانی آشپزخانه با فضای ورودی ، نشیمن و سالن پذیرایی مرتبط است و عملا میتوان از سالن پذیرایی ، آشپزخانه یا حداقل بخشی از آن را دید ، چیدمان ، نوع طرح و کیفیت اجرا بر زیبایی و طراحی داخلی این بخش تاثیر میگذارد.

در طراحی داخلی منزل و به طور کلی در خدمات بازسازی منزل به تعویض کابینت بسیار اهمیت داده میشود . این اهمیت ناشی از جایگاه بسیار مهم آشپرخانه در خانه های جدید و مدرن که فضا بسیار محدود است میباشد .

چگونه کابیت مناسب برای فضای خانه خود انتخاب کنیم

یکی از نکات کلیدی در خرید کابینت توجه به نوع طراحی داخلی منزل ما و انطابق طرح و نوع آن با فضای منزل ما است .

در یک بازسازی حرفه ای آپارتمان قطعا طراح داخلی نوع و طرح کابینت را با کارفرما مطرح و مصوب مینماید زیر بدون طراحی درست و انتخاب هوشمندانه کابینت ، فضای آشپزخانه بی معنا و فضای داخلی آپارتمان ما دچار از هم گسیختگی میگردد .

طراحی کابینت

برای اینکه بتوانید یک طرح مناسب تعویض کابینت خود داشته باشید باید حتما از متخصص این کار کمک بگیرید . اجرا کننده کابینت موظف است پس از بازدید و برداشت اطلاعات و سنجش موقعیت خروجی های فاضلاب، ورودی آب ، گاز و برق و با در نظر گرفتن محدودیت ها اقدام به ارائه چندین طرح مختلف به کارفرما نماید .

طرح های پیشنهادی معمولا به صورت سه بعدی بوده و کارفرما میتواند حتی متریال و رنگ پیشنهادی را هم به طراح بگوید تا در آن اعمال شود .

طرح سه بعدی برای انتخاب طرح درست و اجرای صحیح کار طبق خواسته کارفرما بسیار مهم است .

متریال کابینت

کابینت از متریال های متفاوتی میتواند ساخته شود . کابینت در اصل کمد سفارشی شده برای آشپزخانه است بنابراین میتوان در طراحی و ساخت آن از هر متریالی که با ذهنیت کارفرما منطبق باشد استفاده نمود . کابینت میتواند از چوب ، فلز ، ورق هایگلاس ، ممبران ، پی وی سی ، ورق های متفاوت ساخته شود .

پردال و اجرای کابینت

پردال یک پیمانکار بازسازی آپارتمان حرفه است و اجرای کابینت برای ما منطبق با طراحی داخلی اهمیت ویژه ای دارد . اجرای کابیت و آشپزخانه منطبق با سلیقه کارفرما و طبق متریال درخواستی با کمترین قیمت در تخصص پردال است .

کابینت هایگلاس مدرن سفید کابینت ممبران کابینت و قسقه بندی ممبران کابینت ممبران با جزیره وسط و طبفه بندی اجرای کابینت آرایشگاه با ورق هایگلاس طراحی زیبای یک کابینت اجرای کابینت آشپزخانه با وزق هایگلاس و طرح چوب اجرای کابینت آشپزخانه با ورق هایگلاس کابینت با ممبران خاص و منحصر به فرد اجرای کابینت با ورق هایگلاس

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا