بازسازی آپارتمان
موضوعات داغ

پیمانکار بازسازی آپارتمان

پیمانکار بازسازی آپارتمان نیازمند داشتن سابقه طولانی ، تیمی مجرب و از همه مهمتر داشتن تعهد و التزام به رعایت موارد مختلفی است که در این مطلب آن را بیان میکنیم . ضمنا در این مقاله خدمات پردال را بعنوان یک ” پیمانکار بازسازی آپارتمان ” به شما معرفی خواهیم نمود.

تعامل

ابتدای ترین کار برای آغاز فرایند بازسازی آپارتمان توسط پیمانکار تعریف درست جایگاه کارفرما و پیمانکار است . ارائه آگاهی کامل از خدمات و شفاف نمودن توقعات فی مابین بسیار موثر است . تعامل واژه بسیار مناسبی برای بیان این رابطه است . این واژه نیاز به تعریف و قالب بندی دارد تا از ایجاد اختلاف در آینده جلوگیری شود .

تعامل در مبحث بازسازی آپارتمان یعنی ایجاد یک ذهنیت مشترک درباره بازسازی آپارتمان است . البته تعامل بین کارفرما و پیمانکار نیاز به طرح و نقشه راه مصوب و ازهمه مهمتر تهیه برنامه زمان بندی دارد .

کسب اطلاعات

یکی از توصیه های ما به شما آن است که هرگز یک بازساز خود سر نباشید. زیرا بازسازی خودسرانه به برنامه شما آسیب زیادی میزند ، پول و وقت شما را نابود و نهایتا شما را سر خورده مینماید .

قصد جسارت به شما را نداریم اما هرکاری نیاز به تخصص دارد ، پردال با ارایه اطلاعات به شما و نهایتا معرفی طراحان و پیمانکاران معتبر به شما کمک خواهد کرد تا با کمترین هزینه بازسازی خود را شروع و به نتیجه دلخواه خود برسید.

طرح

طراحی داخلی و انتخاب سبک بازسازی یکی از نکات اساسی برای شروع این فرایند است . ما در پردال از دغدغه های شما برای بازسازی و نوسازی خانه تان مطلع هستیم . ما با تجربه ای که بدست آورده ایم میدانیم اولین قدم برای کاهش استرس شما تفاهم بر طرح بازسازی شما است .

طرح بسیار مهم است زیرا تمام فعالیت های بعدی بر آن استوار میگردد . در طراحی داخلی دقت داشته باشید که محدودیت های آپارتمان ، سبک زندگی شما و خواسته هایتان با طراح حتما مطرح شود. این محدودیت ها به بحث گذاشته شود تا حاصل کار با آنچه شما میخواهید مطابقت داشته باشد .

 انتخاب پیمانکار بازسازی آپارتمان یک پروژه اسست

تعریف پروه بازسازی آپارتمان

تعریف پروژه بازسازی آپارتمان بسیار حیاتی و در عین حال برای شما بدون هزینه است . در تعریف پروژه علاوه بر توافق بر طراحی داخلی ، محدویت ها بررسی میگردد . زیرا قطعا در یک خانه محدودیت های از قبیل سازه ، مشاعات ، رایزرها و کانال ها وجود دارد که بر طرح اثر گذار است . این محدودیت باید ابتدای کار مشخص شود تا با در نظر گرفتن آنها جابجایی فضا و کاربردی کردن تمام سطح ساختمان امکان پذیر شود . در این بخش بودجه اولیه با توجه به شرایط شما ، قیمت مصالح و دستمزد ها تعیین میگردد . تعریف پروژه برای شما مسیر تامین منابع مورد نیاز را معلوم مینماید ، این نکته بسیار مهم است.

اجرا

پس از تعریف پروژه و مشخص شدن طراحی داخلی و نحوه دکوراسیون نوبت آغاز فرایند اجرا است . فرض ما بر این است که شما پس طی مراحل قبل ، طراح و اجرا کننده خود را بین ۱۰ بازساز برتر سایت انتخاب کرده اید و قرارداد منعقد کرده اید و آماده اجرا هستید .

خرید مصالح یکی از مباحث پر چالش در بخش اجرا است . انطباق مصالح از لحاض کیفیت و رنگ و طرح با طراحی انجام شده و خواسته های شما کار سختی است . تیم بازسازی درکنار شما خواهد بود تا از این مرحله هم عبور کنید و مشاوره های لازم برای انتخاب مصالح متناسب با طرح داخلی انتخاب شده خواهد داد .

بودجه و میزان گستردگی بازسازی تاثییر زیادی بر رو ند اجرا دارد ، اجرا بخش مهم و اصلی پروژه ما است و این بخش حتما باید تحت مراقبت مدیر انتخاب شده از طرف شما در پردال برای اجرا کار صورت بپذیرد تا کیفیت بالا رفته و نهایتا طرح انتخابی شما زیر نظر معمار طراح داخلی اجرا شود .

بازسازی آغاز و تیم فعال شده و تمام تلاش خود را مینماید تا دراسرع وقت و طبق برنامه زمانبندی کار را برای شما اجرایی کند.

پردال و معرفی پیمانکاران

پس از تفاهم بر طرح ، تعیین بودجه نوبت به قسمت اجرا می رسد . پردال در تمام این مراحل درکنار شما است . پیمانکار بازسازی آپارتمان از طریق سایت پردال به شما معرفی میگردد. این پیمانکار میتواند خدمات دلخواه شما را ارائه دهد . شما در بخش معرفی پیمانکاران ضمن آشنایی با پیمانکاران و مشاهده سوابق تحصیلی ، کاری و دیدن نمونه کارها فرایند مذاکره را آغاز و نهایتا با پیمانکار یا مدیرپیمان مورد نظر خود به نتیجه رسیده و قرارداد منعقد مینماید .

اما مزایای انتخاب پیمانکار از پردال چیست :

آشنایی با حقوقتان بعنوان یک کارفرما و ایجاد تعامل و منطقی نمودن توقعاتتان از پیمانکار برای بازسازی آپارتمان یکی از مزایای مهم استفاده از پردال خواهد بود. مزایای انتخاب پیمانکار از پردال در چند نکته اساسی که بسیار بر خدماتی که میخواهید دریافت کنید تاثیر میگذارد .

  • در پردال پیمانکاران معتبر معرفی میشوند و موظف به پاسخگویی و انجام تعهداتشان هستند ، زیرا با شکایت شما از آنان و اثبات اشتباه یا کم کاری از این سایت حذف میگردند .
  • پردال خدمات دهی را زیر نظر دارد.
  • مجموعه ای متنوع از پیمانکاران و طراحان داخلی برای مذاکره به شما معرفی میگردند و قدرت چانه زنی برای شما فراهم میآید .

ما در پردال به دنبال ارائه خدمات با کیفیت هستم و البته خواسته همیشگی مشتریان یعنی کمترین هزینه را نیز در نظر میگیریم . در پردال کمترین هزینه واژه پسندیده ای نیست زیرا ما میخواهیم به شما خدمات ارزشمند ارائه دهیم . بنابراین ، کیفیت را همیشه نمی توان ارزان بدست آورد . ما به جای واژه بازسازی خانه قدیمی با کمترین هزینه از واژه بازسازی با هزینه معقول استفاده میکنیم .

مشاوره بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان نیاز به مشاوره دارد ، دریافت مشاوره به شما کمک میکند تا تصمیم بهتر و صحیح تری بگیرید . مشاوره بازسازی آپارتمان باید توسط تیم تخصصی صورت پذیرد و تیم پردال آماده این ارائه خدمات است .

پردال به صورت رایگان اقدام به ارائه مشاوره بازسازی آپارتمان به همه درخواست کنندگان در شهر تهران و در آینده در کل کشور خواهد نمود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا