طراحی داخلی و دکوراسیون

   طراحی داخلی و دکوراسیون فضاها یکی از اجزا لاینفک بازسازی صحیح و اصولی هر آپارتمان ، محیط کار ، خانه یا ویلا است . هر فضای احتیاج به هنرنمایی یک طراح داخلی زبده و متخصص برای تبدیل آن به آنچه شما در ذهنیت خود پرورش داده اید دارد . استفاده موثر از فضا ، بازسازی ، چیدمان ، ترکیب بندی و پیکربندی رنگ ها و مبلمان ، درکنار نگاه هنری جزیی از وظایف طراح داخلی است .

   طراح داخلی مدیر پروژه و مشاور با سلیقه ای است که درهای جدیدی پیش روی شما برای دستیابی به احساس بهتر پس از بازسازی و نوسازی محل سکونت یا کار شما باز خواهد نمود. طراح در پروژه طراحی داخلی ، یک هنرمتد ، یک معمار ، یک مدیر پروژه و نهایتا ناظر اجرای کار و بررسی کننده کیفیت آن است و این علم که با هنر در آمیخته است توسط او خلق و اجرایی میگردد.

   ما در این بخش بنا داریم با ارائه مطالب متنوع شما را با برخی از سبک های رایج در دکوراسیون و طراحی داخلی ایران و جهان آشنا نماییم . البته این به معنای ایجاد یک ساختار غیر قابل انعطاف برای سمت دادن به سلیفه شما نیست، زیرا به نظر ما هر فضای یک خالق دارد . این خلق کننده میتواند بر اساس آنچه که مشتریان میپسندند فضا را پیکربندی نماید . خلاقیت در این مهندسی هنر حرف اول را میزند . استفاده بهینه از فضا ، چیدمان و کاربردی کردن آن را در کنار شما در این بخش تجریه و یاد خواهیم گرفت .

   دکمه بازگشت به بالا