بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان یک راه حل مناسب است

بازسازی آپارتمان یک راه حل

بازسازی آپارتمان یک راه حل مناسب برای بسیاری از مردم بخصوص ساکنین کلان شهرها برای ایجاد یک فضای مناسب برای زندگی است . گران شدن قیمت آپارتمان بخصوص درکلان شهرها مانند تهران در سالهای اخیر به دلایل مختلف از جمله تورم ، گران شدن مصالح ، بی تدبیری و رها کردن بازار ، سیاستهای غلط برنامه ریزان کلان و نهایتا ورود سفته بازان و دلالان باعث شده است که عملا بخش بزرگی از جامعه توان خرید خانه یا آپارتمان نوساز یا کم سن را نداشته باشند . این عده که بخش بزرگی از ساکنین این ابر شهرها را تشکیل میدهند برای دستیبابی به فضای زندگی بهتر ، به فکر راه حلی مانند تعمیرات و بازسازی آپارتمان خود یا خرید آپارتمان قدیمی و بازسازی آن افتاده اند .

گران شدن فزاینده و لجام گسیخته مسکن باعث شده است دیگر بسیاری از خانواده ها بخصوص زوج های جوان به خرید ، افزایش متراژ بنا و کاهش سن خانه خود ، حتی فکر هم نکنند . اگر هم خریدی قرار است صورت بگیرید به سمت خرید آپارتمان های قدیمی ساخت با سن بالا سوق میابد تا با بازسازی آپارتمان قدیمی فرصت یک زندگی بهتر را برای خانواده خود فراهم آورند .

البته این تنها علت برای تصمیم به بازسازی یک آپارتمان نیست ، بسیاری از محل زندگی خود راضی هستند و با آن انس گرفته اند و متراژ مورد نیاز خود را هم در اختیار دارند . این عده آپارتمان با استعداد با مشاعات مناسب خود را دوست دارند ، پس تصمیم با بازسازی برای استفاده بهینه از فضاها ، تعمیرات و نوسازی میگیرند . بازسازی آپارتمان های چند ساله در تمام دنیا مرسوم است و معمولا عمر یک آپارتمان میتواند در صورت بهره برداری درست و استفاده از تکنیک های درست و مصالح ساختمانی مرغوب هنگام ساخت حتی بیش از یک قرن باشد .

  • طراحی و بازسازی آپارتمان قدیمی

بازسازی آپارتمان قدیمی گزینه ای است که علاوه بر ایجاد رفاه بیشتر ، فضاهای بهتر ، استفاده حداکثری از زیر بنا ، بهینه نمودن امکانات ، تغییر فضای داخلی و دکوراسیون ، تعوبض تجهیزات فرسوده ، باعث ایجاد ارزش افزوده و از همه مهم تر کسب رضایت خانواده و همسر شما گردد . تعمیرات کلی و نوسازی خانه همسر شما را که از بی رنگ رو بودن و فرسوده بودن درب ها ، کابینت ها یا قدیمی بودن رنگ و طراحی داخلی خانه گله مند است راضی مینماید . طراحی و بازسازی آپارتمان فضای بهتر ، زیباتر و درنهایت آرامش بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد .

  • تصمیم برای شروع سخت است

تصمیم گرفتن برای شروع فرآیند بازسازی خود ابتدای کار است ، هرچند گرفتن این تصمیم بسیار مهم است ، اما دغدغه های زیادی دارد . تصوری وحشتناک از تعمیرات کلی منزل موجب میشود که ما معمولا فکر کردن به آن را تاخیر انداخته یا بعضا منصرف شویم.

علت ترس از بازسازی آپارتمان خیلی ساده و البته قابل درک است ، تغییر همیشه سخت است و ما آماده پذیریش این تغییر نیستیم ، چون خود را مقابل کوهی از مشکلات میبینیم .

زندگی روزمره و گرفتاری هایی ما در کنار کمبود زمان باعث میگردد ، تصمیم به بازسازی یا تعمیر یا حتی یک نقاشی و چسباندن کاغذ دیواری را به تاخیر بیاندازیم و در برابر آن مقاومت نمایم . این مقاومت تا جایی ادامه میابد و کار را به جای میرسد که پس از کلی کلنجار و بحث و جدل ، با بی رغبتی تسلیم اراده پولادین خانم خانه شده و پروسه را آغاز مینمایم .

در ابتدا خود را راضی میکنیم که اصلا کار سختی نیست ، اما در همان مراحل اولیه انتخاب طرح ، رنگ ، متریال و مصالح میفهمیم که از کوه یخ فقط نوکش را دیده بودیم . به قول قدیمی ها عجب شکری خوردیم که بله را برای آغاز این فرایند پر زحمت گفته ایم .

زمان و کمبود آن برای پیگیری ، مباحث پیچیده طراحی ، انتخاب متریال ، چگونگی شناسایی و عقد قرارداد با نقاش ، بنا ، کچ کار ، کاشی کار و عدم اطلاع از قیمت و تنوع مصالح درکنار دغدغه های کیفیت و بد قولی های معمول در پیمانکاران جز ، تبدیل به آشوبی میگردد ، که احساس میکنیم ما را در خود غرق خواهد کرد و تازه فرض بر این است که بودجه لازم را داریم .

  • بودجه بازسازی

هزینه های بازسازی آپارتمان برای همه مهم است و همواره شما تلاش خواهید کرد ، تا آن را کاهش دهید . یکی از بدترین کارها برای کاهش هزینه ها ، اقدام با بازسازی توسط خود شما است زیرا در این روش بازسازی خودسرانه علاوه بر عدم دستیابی به نتیجه دلخواه ، بودجه هم کم خواهد آمد این را به شما قول میدهیم .استفاده از واژه بازسازی خود سرانه توسط یک بازساز خودسر اتفاقی نیست بلکه فلسفه ای دارد که آن را درادامه خواهیم گفت.

اما چرا بودجه کم خواهد آمد ، توضیح این است که شما خیلی از امور را ساده در نظر گرفته اید و شما پیش نیاز و پس نیاز خیلی از کارهای ساختمانی را نمیدانید .

شما آرمانگرایانه بدون در نظر گرفتن جزییات که متاسفانه هم مهم هستند و هم گران ، بودجه خود را بسته اید و ناگهان در وسط کار دیو بازسازی شما را درسته قورت میدهد .

بازساز خود سر کیست :

باز ساز خود سر هرکسی میتواند باشد ، هرکسی که فکر میکند خوب مگر تعمیر خانه چه کار دارد که من خودم نتوانم انجام بدهم . بازساز خود سر کسی است که فرض میکند که هزینه کردن برای عقد قرارداد با یک مهندس یا معمار مجرب برای طراحی ، نظارت ، مدیریت و اجرا پروژه ، ریختن پول در آتش است و از مراحل بازسازی خانه اطلاع ندارد .

بازساز خود سر میتواند یک مهندس کامپیوتر ، کارمند بانک ، پزشک ، تعمیر کار خودرو ، قطعه فروش ، بیمه گر ، راننده ، ملوان ، ناخدا ، خلبان و غیره باشد .

بازساز خود سر در ذهن خودش میگوید خودم از همه بهتر طراحی میکنم و چنان خانه را بازسازی کنم که تمام فامیل انگشت به دهان بمانند . او فکر میکنند همگان پس از دیدن هنر ایشان در تعمیرات خود سرانه از تعجب گریبان ها پاره پاره نمایند ، ولی زهی خیال باطل که هم بیشتر هزینه میکنند، هم با کیفیت پایین تری کار را اجرا میکنند .

البته فامیل در مواجه با خرابکاری ایشان سر به تایید تکان میدهند و تمجید میکنند از هنر نمای ایشان ، ولی در خفا میخندند به ریش داشته و نداشته اش .

بازسازی و تنوع طرح ها

بازسازی آپارتمان کوچک و بزرگ و کلا در هر متراژی در ابتدا سخت به نظر میرسد و متراژ برای ذهن شما در طراحی داخلی تبدیل به یک محدودیت میشود . گواه ادعایی ما ، جستجو عباراتی مانند بازسازی آپارتمان ۶۰ متری یا بازسازی خانه ۱۰۰ متری ، بازسازی آپارتمان ۵۰ متری در موتور جستجوگر در اینترنت است . محدودیت متراژ به حدی برای برخی تبدیل به خط قرمز شده است که فکر میکنند اصلا هیچ کاری نمیتوان برای خانه آنها انجام داد .

اگر شما صاحب یک آپارتمان کوچک هستید تصور نکنید که کوچک بودن از ارزش و ظرفیت های ملک شما میکاهد یا ملک شما ارزش هزینه کردن برای تعمیرات اساسی ندارید . اگر هم ملک با متراژ بزرگ دارید تنوع طرح برای انجام بازسازی نباید تبدیل به یک مشغله ذهنی برای شما شود . واقعیت این است که هر ملکی ظرفیت های بلقوه ای برای نوسازی و بازسازی دارد .

تماس برای بازسازی آپارتمان با پردال

حالا چه کنیم :

همانطور که در ابتدا گفته شد ارزش افزوده و مزایای بازسازی آپارتمان شما به حدی هست که هم به هزینه اش می ارزد و هم به گرفتاری نداشته آن ، فقط کافی است یک باز ساز خود سر نباشید و از خدمات بازسازی منزل توسط تیم مجرب پردال بهره گیری کنید .

پردال ” پیمانکار بازسازی آپارتمان “ در کنار شما است تا به شما در تمام مراحل پروژه بازسازی آپاراتمان کمک نماید ، ما در ابتدا به شما معمار متخصص که نمونه کارهای خود را ارائه نموده است معرفی مینمایم ، تیم معمار ، طراح داخلی و مهندس بازساز از آپارتمان شما بازدید و با توجه به محدودیت ها ، خواسته های شما و سبک دلخواه طراحی داخلی انتخابی ، طرح و نقشه بازسازی و نهایتا پروژه را تعریف مینمایند . ما در پردال برنامه گام به گامی از مراحل تعمیرات و نوسازی خانه شما را آماده و ارائه میدهیم و درمورد رئوس آن با شما مذاکره و با عقد قرارداد و و اجرای کار آن را به نتیجه میرسانیم .

پردال یک بازساز حرفه ای

همانطور که گفته شد پردال یک باساز حرفه ای آپارتمان و خانه است ، پس فقط کافی است بخواهید ، حتی اگر بازسازی را محدود به یک نقاشی ساده یا تعویض یک کابینت یا اجرا یک کف پوش چوبی نموده اید باز هم نیاز به انتخاب دارید. یک بازسازی ساده و تعمیرات مانند یک نقاشی ساده کار پیش افتاده ای است اما به تنهای همان گرفتاری های انتخاب ، طراحی ، کیفیت را دارد ، باز هم نیاز به انتخاب یک پیمانکار جز دارید در این زمینه هم ما به شما برای انتخاب بهتر کمک خواهیم کرد . در انتها شما را به دیدن بخشی از نمونه کارهای بازسازی انجام شده توسط همکاران پردال دعوت مینماییم . پس با ما نگران نباشید و وقت با ارزش خود راصرف انجام اموری نکنید که در آن تخصص نداشته و باعث سردرگمی شما میگردد .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا