همکاری با ما

همکاری ما با شما افتخاری است که سخت تلاش میکنیم آن را بدست آوریم . پردال آمادگی دارد تا با تمام مهندسین ، معماران ، طراحان داخلی و اعضا خانواده صنعت ساختمان در تمامی رشته ها ، تولید کنندگان مصالح ساختمانی و ارائه دهندگان هر نوع خدمات در این حوزه همکاری نماید .

پردال از ارائه مقالات ، محتوا و پست های مناسب در ارائه روش های مناسب برای بازسازی آپاراتمان ، ویلا و خانه قدیمی ، طراحی داخلی ، تعمیرات و خدمات در بخش ساختمان از طرف شما استقبال مینماید . پردال ضمن انتشار آن با نام شما ، شرایطی را فراهم میکند که نویسندگان بتوانند با اسم و برند خود محتوا را منتشر و خود را به جامعه مهندسی کشور ، مخاطبان و مشتریان معرفی نمایند .

تمرکز مجموعه پردال بر ایجاد ارتباط سازنده با مخاطبان خود و جذب مشتریان مستعد برای بازسازی آپارتمان و تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی است . ما با ارائه اطلاعات مفید و توانمند سازی مخاطبان و معرفی پیمانکاران ، معماران و مهندسین متبحر ، بازسازی آپارتمان کوچک و بزرگ را در تهران و درآینده نزدیک در بسیاری از شهر های بزرگ کشور ساده مینماییم .

پردال آمادگی شرکت در پروژه های تحقیقاتی ، سرمایه گذاری و توسعه خدمات خود را دارد و از تمامی پیشنهادات در این زمینه استقبال مینماید . شما می توانید برای اطلاع بیشتر و ارتباط با مدیریت از طریق برگه تماس با ما اقدام فرمایید .

همکاری با ما بخشی است که با هدف ایجاد ارتباط بین پردال و شما در نظرگرفته شده است . ما آمادگی داریم که در همه زمینه ها از ظرفیت های موجود برای عمیق کردن این رابطه استفاده نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا