نمونه کارها

نور پردازی و سقف کاذب

یکی از کارهای بسیارمعمول در بازسازی آپارتمان ، فضاهای تجاری و ادرای یا در ساخت این مکانها اجرای سقف کاذب با طرح های متنوع و نور پردازی است . البته اجرای نورپردازی مختص سقف نیست . اجرای طرح های دیوار کوب و استفاده از نوارپردازی برای ایجاد اشکال هندسی زیبا با متریال های مانند چوب ، سنگ ، چرم ، مس یا دیگر مصالح ساختمانی طراحی شده اند هم معمول است .

عملا در هیچ سبک طراحی داخلی نمیتوان اجرای دیوار دکوراتیو ، سقف کاذب و نورپردازی را حذف کرد این کار عملا بی مفهوم و نشدنی است .

اجرای سقف کاذب و دیوار های دکوراتیو عملا براساس طرح اصلی که توسط طراح داخلی برای شما طراحی شده است باید انجام شود ، این موضوع بسیار مهم است .

سقف کاذب

سقف کاذب نوعی از سقف است که معمولا با استفاده از سازه های سبک مانند کناف ، چوب ، کچ و رابیتس یا ترکیبی از این روش ها و مصالح بر روی سقف اصلی بایجاد میگردد . هدف از اجرای ا سقف و دیوار کاذب ایجاد فرم ، شکل و زیبا نمودن فضا در قالب طراحی داخلی انجام شده است . سقف های کاذب احتیاج به انواع نورپردازی ها از جمله نور پردازی متمرکز و خطی دارند و همواره ایت دو در کنار هم قرار میگیرند البته اکیپ های اجرایی و نحوه اجرا آنها مجزا است .

اجرای لابی با سنگ مصنوعی و نور پردازی اجرا سقف کناف با نور پردازی اجرا سقف کاذب با طرح خاص و نور متمرکز سقف کاذب ساده و با نور ریلی یا خطی نور پردازی خاص با دیوار کوب چوب mdf و دکوراتیو سقف کاذب دکوراتیو با رابیتس و گچ و کناف با نور پردازی اجرا طرح خاص و بینظیر برای سقف کاذب و دکوراتیو  با کناف و نور پردازی خطی اجرای طرح پیچیده با کناف و نورپردازی در سقف اجرای دیوارکوب کاذب با نور پردازی اجرای دیوار دکوراتیو ، سقف کاذب و نورپردازی

اجرای سقف کاذب با پردال

پردال آماده است تا با استفاده از یک طراح داخلی ابتدا آپارتمان ، ساختمان یا منزل قدیمی ، لابی یا دفتر کار شما را طراحی نموده و پس از تصویب طرح زیر نظر مدیریت پروژه با بالاترین کیفیت اجرا نماید. ما آمادگی داریم سخت ترین و پیچیده ترین طرح ها برای شما اجرا نماییم .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا