بازسازی آپارتمان
موضوعات داغ

متوسط هزینه بازسازی آپارتمان

محاسبه متوسط هزینه بازسازی آپارتمان

متوسط هزینه بازسازی آپارتمان چقدر است ؟ وقتی شما به دنبال برنامه ریزی برای بازسازی آپارتمان خود هستید این سوال برای شما مطرح میگردد که حداقل بودجه مورد نیاز برای این امر به چه مقدار خواهد بود . تامین منابع مالی برای آغاز پروژه بازسازی بسیار مهم است و به شما حق میدهیم در این اوضاع آشفته اقتصادی برای کاهش ریسک و برنامه ریزی دقیق تر به دنبال برآورد صحیح از هزینه ها برای اجرا پروژه بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه باشید .

پاسخ این سوال برای برنامه ریزی صحیح به شما کمک بسیار زیادی خواهد نمود و دید وسیع تری برای مسیری که در پیش گرفته اید برای شما ایجاد مینماید .

برآورد متوسط هزینه بازسازی آپارتمان

برآورد متوسط هزینه بازسازی آپارتمان نیاز به بازدید از محل ، بررسی دقیق محدویت های اجرایی ، دانستن میزان خواسته های شما و حجم بازسازی و از همه مهمتر کیفیت و نوع مصالح انتخابی دارد . بنابراین برآورد درست هزینه نیاز به کسب اطلاعات زیاد و وابسته به متغییرهای زیادی است و ارائه عدد و رقم بدون کسب اطلاعات مناسب از این فاکتور ها عملا امکان ناپذیر در حد حدس خواهد بود .

اگر شما مالک یک آپارتمان کوچک هستید و فکر میکنید از برنامه ربزی . برآورد اولیه هزینه بازسازی برای پروژه خود معاف هستید ، ما بعنوان یک پیمانکار بازسازی آپارتمان به شما اعلام میکنیم که متراژ تاثیری بر کاهش اهمیت میزان برنامه ریزی برای اجرای بازسازی آپارتمان کوچک شما ندارد .

فاکتورهای مهم در برآورد هزینه

فاکتورهای مختلف و متنوعی برای محاسبه و برآورد هزینه بازسازی آپارتمان وجود دارد که ما در این مرحله برای برآورد اولیه به توضیح اثر گذار ترین های آن میپردازیم .

نوع وحجم بازسازی

منظور در اینجا آن است که شما در نظر دارید بازسازی ساده انجام دهید یا یک بازسازی مدرن و حرفه ای .

حجم بازسازی فاکتور مهمی است که وابسته به خواسته های شما است . بازسازی میتواند از یک رنگ و نقاشی ساده تا تخریب کامل داخل خانه و ساخت مجدد آن متغییر باشد . حجم بازسازی در برآورد هزینه بازسازی بسیار تاییر گذار است بنابراین باید شما بدانید که چه میخواهید با آپارتمان خود بکنید . توصیه میگردد حتما خواسته های خود را طبقه بندی کنید تا با برآورد مرحله ای بتوانید در صورت عدم تمایل یا کاهش بودجه بر اساس اولویت ها اقدامات خود را انجام دهید .

محدودیت های اجرایی

محدودیت های بازسازی آپارتمان را به طورکلی میتوان به محدودیت های سازه ای ، رایزرها و لوله های شومینه و محدودیت های تاسیساتی تقسیم کرد . هرکدام از این محدودیت ها تاثیر زیادی بر طرح و هزینه های اجرایی آن میگذارند .

نوع مصالح

نوع مصالح میتواند تاثیرات بسیار زیادی بر برآورد هزینه های اجرا کار داشته باشد ، این تغییرات میتواند یک برآورد با مصالح ساده را با تغییر متریال چندین برابر افزایش دهد . بنابراین حتما شما باید مصالح را متناسب با طرح انتخاب نماید تا فارغ از برند که میتواند تغییر محسوسی بر قیمت تمام شده کار داشته باشد بتوان برآورد مناسبی انجام داد.

کارهای اضافی و خاص

اگر در طرح خود یک کار هنری و خاص در نظر دارید مثلا آینه کاری یا گچ بری های طلاکوب یا کشیدن نقاشی دیواری توسط هنرمندان زبر دست حتما هزینه آن را جداگانه برآورد نماید .

مدیریت

مدیریت یک پروژه معمولا عدد مشخصی از هزینه ها است در بازه ای بین ۸ الی ۱۲ درصد که با توجه نوع کار و توافق طرفین مشخص میگردد و در محاسبه متوسط هزینه بازسازی آپارتمان دخالت داده میشود .

طراح داخلی

هزینه طراح داخلی معمولا جداگانه محاسبه میشود ، که بستگی به حجم کار ، خواسته های مالک و زمانی که ظراح برای کار صرف می نماید و میتواند حدود ۵% کار باشد .

برآورد هزینه بازسازی آپارتمان

ما در پردال آماده هستیم ، برای برآورد بهتر متوسط هزینه بازسازی آپارتمان به شما کمک نماییم و با توجه به توضیحات بالا برای ایجاد یک ذهنیت مشترک و کمک به برآورد بهتر یک برآورد اولیه برای شما انجام میدهیم .

شما میتوانید برای دریافت مشاوره بازسازی آپارتمان و منزل خود و بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید تا پس از بازدید کارشناس پردال و بررسی های اولیه ، انجام برآورد بصورت رایگان برای شما صورت پذیرد.

شرح بازسازی

نوع مصالح

حدود ریالی

طراحی داخلی – مدیریت پروژه – تخریب و اجرا مجدد سرویس های بهداشتی -تعویض شیر آلات – اجرا برق و تاسیسات – طراحی و اجرا کابینت – کمد ها – تعویض کف پوش – نقاشی – اجرا پتینه – گچ بری ساده – طراحی نور مخفی – اجرا سقف کاذب- تعویض درب های داخلی – تعویض درب ورودی ، ضد سرقت ایرانی

متوسط، کابینت هایگلاس – کف پوش لمنیت چینی

متری یک میلیون ششصد تومان

طراحی داخلی – مدیریت پروژه – تخریب و اجرا مجدد سرویس های بهداشتی -تعویض شیر آلات – اجرا برق و تاسیسات – طراحی و اجرا کابینت – کمد ها – تعویض کف پوش – نقاشی – گچ بری ساده – طراحی نور مخفی – اجرا سقف کاذب – تعویض درب های داخلی – تعویض درب ورودی با ضد سرقت داخلی – تعویض پنجره با پنجره های دوجداره متوسط

خوب با برندهای معتبر و کابینت ممبران درجه ۲

کف پوش سنگ متوسط یا لمنیت چینی با کیفیت ، کاشی درجه ۱ ایرانی

متری دو میلیون صد هزار تومان

طراحی داخلی – مدیریت پروژه – تخریب و اجرا مجدد سرویس های بهداشتی -تعویض شیر آلات – اجرا برق و تاسیسات – طراحی و اجرا کابینت – کمد ها – تعویض کف پوش – نقاشی– گچ بری ساده – طراحی نور مخفی – اجرا سقف کاذب- تعویض درب های داخلی – تعویض درب ورودی ضدسرقت ترک – تعویض پنجره با پنجره های دوجداره با کیفیت بالا

عالی با برندهای خوب و کابینت ممبران درجه ۱ و سنگ کورین به گچ بری طلا کوب و پتنیه کاری در سقف و کف پوش لمنیت آلمانی و کاشی و سرامیک برند برتر داخلی یا خارجی

متری دو میلیون نهصد هزار تومان

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا