نمونه کارها

اجرای پیمانکاری

یکی از تخصص های گروه پردال انجام امور متنوع پیمانکاری ساختمانی به صورت کلی است . پردال با استفاده از ظرفیت مدیران پروژه با تجربه خود آمادگی دارد تا تمام امور پیمانکاری ساختمانی مانند خاکبرداری ، اجرایی فوندانسیون ، آرماتوربندی ، قالب بندی ، نازک کاری و سفت کاری ساختمان را برای شما انجام دهد . 

پردال مجرب ترین اکیپ های  اجرای کاشی  ، سرامیک ، سنگ ، نما ، کچ کاری ، نور پردازی ، کابینت سازی و، نقاشی ، پتینه کاری و انجام  کارهای هنری با چوب و چرم را در اختیار دارد .

 پیمانکاری ساختمانی

اجرای پیمانکاری ساختمانی نیاز به مدیریت و اکیپ های اجرایی مجرب دارد . اکیپ های اجرایی متنوعی که بازخورد آنها ثابت شده است  و کیفیت کارکرد آن مورد تایید است در مجموعه پردال گرد هم آورده شده اند .

پردال شما را با مدیران پروژه ای متصل میکند که رزومه بسیاری خوبی انجام امور ساختمانی به طور پیمانکاری دارند .

مجتمع های بزرگ ساختمانی ، تجاری با استفاده از این  استاد کاران اجرا شده است یا در حال میباشد و مدیران پروژه با دقت بسیار زیاد کار را زیر نگرفته و کیفیت را برای شما تضمین خواهند نمود .

اجرای سنگ کف راهرو ها کف راهرو[/caption]

اجرای سرامیک کف واحد ها اجرای سرامیک دیوار اجرای کاشی ساده آشپزخانه اجزای کاشی و سرامیک  در جه 2سرویس ها در مجتمع مسکونی

اجرای سنگ دیوار

معرفی مدیر پروژه :

مهندس هادی حسن زاده یکی از همکاران سخت کوش و متخصص در انجام امور پیمانکاری است و ایشان رزومه بسیار درخشانی در انجام امور پیمانکاری در پروژه بزرگ اداری ، تجاری و مسکونی دارند . ایشان بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در عرصه پیمانکار از ۰ تا صد کارهای ساختمانی را دارند

ایشان میتوانند انواع اکیپ های سنگ کاری ، گچ کاری ، سرامیک و کاشی و امور مرتبط با نازک کاری را مدیریت نمایند .

هادی حسن زاده مدیر پروژه کارهای ساختمانی

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا